Naujiena

Ant „Mezgimo suolelio“ kviečiame mezgimo entuziastus

2023 06 07

Birželio antrąją savaitę minima Pasaulinė mezgimo viešumoje diena (www.wwkipday.com). Įvairiuose Europos, Amerikos kraštuose, net Australijoje, ji vyksta jau ne pirmus metus ir sulaukia vis didesnio pasisekimo ir susidomėjimo. Kitose šalyse gan įprasta matyti mezgančius žmones įvairiose viešose vietose, tačiau Lietuvoje tai – gan retas reiškinys.

Šią tradiciją jau devintus metus iš eilės mieste bando įgyvendinti Visagino viešosios bibliotekos filiale veikiantis mezgimo klubas „Nuo siūlo iki meno“, kuris visus neabejingus šiam užsiėmimui žmones kviečia praleisti laiką kartu, susirasti bendraminčių ir pasimokyti vieniems iš kitų mezgimo gudrybių.

Laukiame dalyvių š .m. birželio 9 d. nuo 16. 00 val. lauke, prie filialo (Sedulinos al. 14/3). Su savimi atsineškite vąšelius, siūlus.

P. S. Esant nepalankiam orui (lietus, vėjas ir pan.) renginys vyks Visagino viešosios bibliotekos filialo galerijoje.