Naujiena

Informacinė laida „Skaitau. Stebiu. Mąstau“ (VII laida)

2022 05 31

Tradiciškai dalijamės su Jumis informacine laida „Skaitau. Stebiu. Mąstau“. Kviečiame Jus žiūrėti jau septintąjį epizodą: https://www.youtube.com/watch?v=b9gvBYmze7M

• „Bibliotekos svečio“ rubrikoje kalbėsimės su Ukrainos karo veteranu, mūsų bibliotekos bičiuliu Oleksandru Tereščenko.
  • „Profesiniame klausime“ pristatysime naująjį Kompetencijų ugdymo ir kultūrinės edukacijos centrą.
  • „Bibliotekos turtuose“ kviesime prisiliesti prie mūsų saugomų ypatingų albumų.
  • „Knygų vedlys“ vartys dėmesio vertas eilėraščių knygas vaikams.
  • Taip pat trumpai apžvelgsime naujas Nacionalinės bibliotekos erdves – Valstybingumo centrą bei Laimės Lukošiūnienės salę. Laidos pabaigoje tradiciškai pasivaikščiosime po meno parodas.

Per vasarą pailsėję, vėl susitiksime rudenį – su naujomis temomis, įkvepiančiomis pažintimis, įdomiais įvykiais, prasmingais susitikimais. Iki mielo pasimatymo!

Saugios, šiltos ir šviesios Jums vasaros!

Lietuvos nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos informacija