Naujiena

Kviečiame 15–19 metų jaunimą dalyvauti kūrybinio rašymo stovykloje

2021 06 06

Visagino viešoji biblioteka kviečia 15–19 metų jaunimą birželio 10, 22, liepos 1, 7, 13 ir 26 dienomis dalyvauti kūrybinio rašymo stovykloje, kurioje kursite tekstus, išbandysite įvairius rašymo žanrus, kalbėsite apie rašymą.

Birželio mėnesį vyks du užsiėmimai: pirmasis – birželio 10 d. su rašytoju, eseistu ir vertėju, humanitarinių mokslų daktaru Laurynu Katkumi, antrasis – birželio 22 d. su kūrybinio rašymo lektore, Kauno technologijos universiteto dėstytoja, publicistikos ir grožinės literatūros autore Aldona Tuur.

Liepos mėnesį vyks 2 virtualūs užsiėmimai su poete, prozininke, dramaturge, tekstų prodiusere, kūrybinio rašymo kursų organizatore, dėstytoja Gabriele Labanauskaite ir jaunosios kartos prozininke, scenariste, literatūrinių performansų atlikėja, kino kalbos bei kūrybinio rašymo dėstytoja Lina Simutyte. Kiti 2 susitikimai vyks viešojoje bibliotekoje, kuriuos ves jaunosios kartos rašytojas, slemo atlikėjas, Vilniaus universiteto Komunikacijos fakulteto rinkodaros ir komunikacijos vadovas, „Start FM“ radijo laidų vedėjas Povilas Šklėrius ir literatūrologė Gintarė Visockytė.

• Grafiką žr. ČIA

Vietų skaičius ribotas, todėl prašome registruotis el. paštu skaitykla@sugardas.lt arba tel. 8 386 70739 ne vėliau kaip likus iki užsiėmimo 2 dienoms. Skirtinguose užsiėmimuose gali dalyvauti ne tie patys dalyviai. Užsiėmimų trukmė 4 valandos (rytinėmis valandomis).

Stovykloje išmoksite kritiškai vertinti literatūros procesus, lavinsite kūrybinio rašymo ir kūrybiškumo įgūdžius, rasite mokymosi ir kūrybinio eksperimentavimo erdvę. Jūsų kūrinius redaguos rašytoja Gintarė Adomaitytė. Jie bus išspausdinti regionų spaudoje.

Rugpjūčio 3 d. Gamtos mokykloje Meironyse (Ignalina) vyks baigiamais renginys – Jaunųjų rašytojų kūrybos skaitymai, į kurį bus kviečiami visi norintys stovyklos dalyviai. Jūsų laukia naujos pažintys, patirtys, kūrybiška aplinka, šypsenos!

• Taip pat informacija skelbiama ČIA.