Naujiena

Kviečiame į Dalios Savickaitės knygos pristatymą

2021 08 06

2021 metų rugpjūčio 19 dieną 16 valandą Visagino viešojoje bibliotekoje (Taikos pr. 52, Visaginas) vyks Dalios Savickaitės knygos „Rytų Aukštaitijos keliuose sutiktieji (II d.)“ pristatymas. Renginyje svečiuosis 1 ir 2 knygos herojai iš Visagino, profesionalūs rašytojai, vietos meno meistrai. Ši knyga – tai padėkos ženklas nešantiems šviesą, kuriantiems grožį žmonėms, kurie gyvena visai šalia mūsų.

Maloniai kviečiame visus dalyvauti! Esant palankiam orui, renginys vyks lauke.

P.S. Informuojame, kad renginio metu visuomenės informavimo tikslu bus fotografuojama ir filmuojama, o nuotraukos ir vaizdo įrašai skelbiami Visagino viešosios bibliotekos interneto svetainėje ir socialinių tinklų paskyrose bei platinami įvairiose žiniasklaidos priemonėse.

Dėl ekstremaliosios situacijos renginyje prašome laikytis Lietuvos Respublikos Vyriausybės patvirtintų saugumo reikalavimų dėl koronaviruso plitimo grėsmės. Saugokime vieni kitus!

Organizatorius – Visagino viešoji biblioteka  8 (386) 75312