Naujiena

Kviečiame į virtualų knygos pristatymą

2021 07 13

Jau daug metų Panevėžio apskrities Gabrielės Petkevičaitės-Bitės viešoji biblioteka turi tradiciją rengti Vasaros knygų fiestą. Šio renginio populiarumas pastūmėjo išplėtoti jį į Aukštaitijos regiono knygos festivalį. Jis subūrė bibliotekas, leidžiančias knygas, sudarė galimybę pristatyti iškilias asmenybes, šiandienos kūrėjus, kultūros ir istorijos įvykius.

Liepos 16 d. (penktadienį) nuo 14 val. bibliotekos „YouTube“ kanale VASAROS KNYGŲ FIESTOS susitikimas – virtualus Dalios Savickaitės knygos „Rytų Aukštaitijos keliuose sutiktieji. 2-a knyga“ pristatymas. Knygos autorę Visagino viešosios bibliotekos direktoriaus pavaduotoją Dalią Savickaitę ir režisierę Birutę Davidovičę kalbins bibliotekos kultūros renginių vadybininkė Virginija Januševičienė.

Maloniai kviečiame į virtualų knygos pristatymą!