Naujiena

Kviečiame naudotis KNYGOMATO paslauga

2023 01 10

Kviečiame užsisakyti knygas iBibiblioteka.lt svetainėje ir atsiimti jas 24 val. per parą veikiančiuose knygomatuose Visagino viešojoje bibliotekoje (Taikos pr. 52) ir filiale (Sedulinos al. 14/3). Tai padaryti labai paprasta: parengėme trumpą reportažą kaip naudotis knygomatu nuo pat pirmų žingsnių  ▶ https://www.youtube.com/watch?v=p1V95__f-0E.

NAUDOJIMOSI KNYGOMATU INSTRUKCIJA

• Užsisakykite norimus leidinius internetu iBiblioteka.lt. Būtinai atnaujinkite kontaktinį telefono numerį savo paskyroje arba paskambinę į biblioteką.
  • Užsakydami leidinius nepamirškite pažymėti, jog juos atsiimti pageidaujate knygomate.
  • Nepavykus užsisakyti leidinių internetu, tai galite padaryti dviem būdais:
    • paskambinę į Viešąją biblioteką (Taikos pr. 52) telefonu 8 386 70739 arba parašę el. paštu skaitykla@visaginobiblioteka.lt (nurodykite savo tel. numerį).
    • paskambinę į Filialą (Sedulinos al. 14/3) telefonu 8 386 74714 arba parašę el. paštu info@visaginobiblioteka.lt (nurodykite savo tel. numerį).
  • Leidinius atvykite atsiimti tik sulaukę SMS žinutės, kurioje bus nurodytas durelių kodas bei leidinių saugojimo terminas.
  • Leidinius pasiimti galite bet kuriuo paros metu per nurodytą saugojimo terminą.
  • Knygomatas, esantis adresu Taikos pr. 52, nėra skirtas leidinių grąžinimui. Šalia knygomato įrengta atskira Knygų grąžinimo dėžė (prie įėjimo į vaikų biblioteką), veikianti bet kuriuo paros metu, septynias dienas per savaitę.

Kilus klausimams kreiptis:

Knygomatus rasite:

• Prie Visagino viešosios bibliotekos (Taikos pr. 52). Užsakyti leidiniai pristatomi darbo dienomis (pirmadieniais-penktadieniais).
  • Prie VVB filialo (Sedulinos al. 14/3). Užsakyti leidiniai pristatomi filialo darbo dienomis (antradieniais-šeštadieniais).