Naujiena

Kviečiame nemokamai skaityti prenumeruojamą „Delfi“ ir „15min“ turinį

2022 05 18


Artėjant vasarai, belaukiant atostogų ir turint daugiau laiko naujienoms, kviečiame Visagino viešosios bibliotekos (Taikos pr. 52) ir filialo (Sedulinos al. 14/3) interneto skaityklose nemokamai skaityti naujienų portalų „Delfi Plius“ ir „15min MAX“ turinį, skirtą prenumeratoriams.

„Delfi Plius“ – tai niekur kitur nepublikuojamas profesionalių publicistų, gabių naujokų ir solidžių užsienio leidinių turinys lietuvių kalba, taip pat išankstiniai tekstų ir vaizdo laidų pristatymai. Visos naujienos publikuojamos be jokių reklamų. Delfi Plius prenumerata startavo 2022 m. gegužės 17 dieną ir galios iki kitų metų gegužės 16 dienos.

„15min MAX“ rasite šiuolaikišką ir unikalų turinį, skatinantį nuomonių įvairovę, stiprinantį diskusijų kultūrą ir drąsius požiūrius. Taip pat čia rasite „The New York Times“, „The Atlantic“, „Quartz“, „New Scientist“, „Psychology Today“ ir kitų žurnalų straipsnių vertimus į lietuvių kalbą. 15min MAX prenumerata startavo 2022 m. gegužės 11 dieną ir galios iki kitų metų gegužės 10 dienos.

Jums tereikia atvykti į biblioteką – darbuotojas suteiks prisijungimo slaptažodį ir galėsite patogiai naršyti visą naujienų turinį vienoje vietoje Jums patogiu metu.

Lauksime Jūsų atvykstant. Ieškokite patikimų naujienų bibliotekoje!

Daugiau informacijos apie bibliotekoje naudojamas duomenų bazes rasite ČIA.