Naujiena

3-ioji savaitė: Kibernetinis saugumas ir saugesnis internetas

2023 05 01


2023 m. gegužės 1-7 d.

Šią savaitę dar kartą kviečiame prisiminti, kaip svarbu internete elgtis saugiai, etiškai bei atsakingai naudotis socialiniais tinklais, pasidomėti ekranų poveikiu mūsų sveikatai.

2023 m. gegužės 2 d. 11 val.

Transliacija internetu. Probleminis interneto naudojimas: kas tai yra?

Šiuo metu visi esame prisijungę — dirbame, bendraujame, mokomės, atsipalaiduojame internete. Daugumai mūsų tai suteikia daug naujų galimybių. Tačiau kai kuriems mūsų tai kelia ir iššūkių — įsitraukiame per daug, praleidžiame daugiau laiko nei planavome, negalime sustoti. O galbūt tai problema ne mums, o mūsų vaikams? Šios transliacijos metu bus nagrinėjama, kada naudojimasis internetu tampa vis sudėtingesnis, ir pristatomas būdas pažvelgti į tai nauju kampu.

Transliacijos pranešėjai: sveikatos psichologė, Lietuvos sveikatos mokslų universiteto lektorė Dr. Roza Joffė-Luinienė, psichologas Aleksandr Miskelovič ir lektorė, Socialinių projektų instituto direktorė Julita Pigulevičienė. Transliacijos partneris – Socialinių projektų institutas.

2023 m. gegužės 4 d. 11 val.

Transliacija internetu. IT profesijos: kaip nepasiklysti pasirenkant?

Programuotojas, testuotojas, grafikos dizaineris, produkto vadovas – tai tik nedidelė dalis informacinių technologijų srities specialybių. IT specialistų poreikis nuolat auga tiek Lietuvos, tiek užsienio organizacijose, tačiau kaip suprasti, ar kiekvienas galime atrasti sau tinkamą IT profesiją ir kurią jos sritį rinktis? Transliacijos metu bus pristatyta IT profesijų įvairovė bei skirtingų jos sričių atstovai nuo testuotojo, programuotojo iki talentų specialistės pasidalins savo patirtimi ir darbo kasdienybe.

Transliacijos pranešėjai – „Omnisend“ atstovai Justina, Liudas ir Sergėjus. Transliaciją moderuos Lukas Keraitis.

Saugesnio interneto Kahoot viktorina

Visus norinčius kviečiame dalyvauti kibernetinio saugumo sprendimų gamintojos ESET organizuojamoje viktorinoje „Kibernetinio saugumo ABC“, kurios metu galėsite pasitikrinti savo saugumo žinias, sužinoti naujos naudingos informacijos ar tiesiog smagiai praleisti laiką ir laimėti prizą!

Viktorina vyks š.m. gegužės 1-5 dienomis. Laimėtojai bus skelbiami gegužės 8 d.