Naujiena

Nemokamai naudokitės Lietuvos bibliotekų paslaugomis / Безкоштовно користуйтеся послугами бібліотек Литви

2022 03 30

Nemokamai naudokitės Lietuvos bibliotekų paslaugomis. Biblioteka yra kiekviename mieste ir miestelyje. Ukrainos gyventojams nemokamai išduodami skaitytojų pažymėjimai, užtikrinama galimybė naudotis viešos interneto prieigos kompiuteriais ir bevieliu internetu, šeimų, jaunimo ir laisvalaikio erdvėmis, dalyvauti edukaciniuose užsiėmimuose, vaikų sensoriniuose skaitymuose, lankytis parodose ir kituose kultūros renginiuose, naudotis bibliotekų fonduose sukauptais įvairių stalo ir interaktyvių žaidimų, muzikos įrašų, filmų, knygų ir periodinių leidinių įvairiomis kalbomis fondais.

Безкоштовно користуйтеся послугами бібліотек Литви. У кожному місті є бібліотека. Читацькі сертифікати видаються населенню України безкоштовно, доступ до комп’ютерів та бездротового Інтернету, сімейних, молодіжних та дозвіллєвих закладів, освітніх заходів, дитячих сенсорних читань, виставок та інших культурних заходів, доступу до різноманітних настільних та інтерактивних ігор у бібліотеці. збірки, колекції музики, фільмів, книг і періодичних видань різними мовами.