Naujiena

Nijolės Kliučinskienės fotografijų paroda „Žiemos ilgesys“

2022 12 06

2022 m. gruodžio 6 – 2023 m. sausio 31 dienomis Visagino viešosios bibliotekos filialo Viešojoje interneto prieigoje (Sedulinos al. 14/3) bus eksponuojama Nijolės Kliučinskienės fotografijų paroda „Žiemos ilgesys“, skirta Šv. Kalėdų ir Naujųjų metų šventėms. „Žiema – tai padėka nueinantiems metams, laukimas, ką mums padovanos, kokią naują viltį įžiebs Naujieji...“ – sako Nijolė Kliučinskienė.

Nijolė Kliučinskienė gimė, augo, mokėsi Vilniuje. Fotografuoti pradėjo Lietuvos nacionaliniame operos ir baleto teatre, kuriame 30 metų dirbo choro artiste, tobulino scenos meną. Nuo 2007 m. gyveno Visagine, dalyvavo bendrose parodose su Visagino fotografais, buvo aktyvi Visagino viešosios bibliotekos savanorė. Dabar Nijolė gyvena Naujoje Akmenėje, yra TAU Menų fakulteto Šokio teatro „Retro“ vadovė.

Džiaugiamės turėję galimybę būti drauge, pažinti šią ryškią asmenybę ir linkime jai visokeriopos sėkmės ateityje! Visagino miesto gyventojus kviečiame aplankyti Nijolės Kliučinskienės parodą.