Naujiena

Nuotoliniai mokymai rusų kalba „Biblioteka kitataučiams. Informacinis raštingumas: elektroninės paslaugos kasdieniams poreikiams“

2022 12 07

Lietuvos nacionalinė Martyno Mažvydo biblioteka rengia nuotolinius mokymus rusų kalba „Biblioteka kitataučiams. Informacinis raštingumas: elektroninės paslaugos kasdieniams poreikiams“. Pristatomos elektroninės paslaugos kasdieniams poreikiams, skirtos kitataučiams ir karo pabėgėliams. Supažindinama su buities, transporto, laisvalaikio, savirealizacijos, socializacijos, psichologinės pagalbos elektroninėmis paslaugomis. Mokymai vyks nuotoliniu būdu. Užsiregistravusiems nariams bus atsiųsta nuoroda į „Microsoft Teams“ mokymus. Kviečiame dalyvauti.

• Gruodžio 13 d. 10:00 – 11:00 val. (Registracija ››)
  • Mokymų trukmė – 1 val.
  • Mokymai vyks rusų kalba.

Siūlome peržiūrėti LNB rengiamus nuotolinius mokymus kitomis temomis. Mokymai vyksta visą gruodžio mėnesį. Daugiau informacijos skaitykite ČIA.

---

Библиотека для иностранцев. Информационная грамотность: электронные услуги для повседневных нужд. Обучение представляет дистанционно доступные электронные услуги для удовлетворения основных повседневных потребностей иностранцев и военных беженцев. Представляются электронные услуги быта, транспорта, досуга, самореализации, социализации, психологической помощи.

• Обучение пройдет 13 декабря, в 10:00 – 11:00 (Регистрация ››)
  • Продолжительность обучения – 1 час.
  • Обучение будет проходить дистанционно. Зарегистрированным участникам будет отправлена ссылка на обучение в Microsoft Teams.
  • Обучение на русском языке.