Naujiena

Pasaulinė kultūros diena

2021 04 15

2021 m. balandžio 15 d. Visagino savivaldybės meras Erlandas Galaguz ir mero pavaduotoja Aleksandra Grigiene apsilankė Visagino kūrybos ir menų akademijoje, Visagino kultūros centre ir Viešojoje bibliotekoje ir pasveikino šių įstaigų bendruomenių narius Pasaulinės kultūros dienos proga.

Mūsų nedidelis miestas gali didžiuodamasis pristatyti pasauliui talentingas asmenybes ir kultūros pasiekimus. Vadovai padėkojo visiems už nuoširdumą, profesionalumą, kūrybinius atradimus, ryškius pasiekimus ir už kasdienį darbą.

„Nepaisant nūdienos neramaus laiko, kiekvienas savo širdyje švęskime Kultūros dieną – meno, muzikos, teatro, dailės, muziejų, bibliotekų ir kitų kultūros sričių profesionalų ir mėgėjų šventę, kuri skatina prisiminti, jog kultūra yra kiekvienos valstybės, tautos, bendruomenės vertybių pamatas. Linkiu Jums neišsenkančių kūrybinių atradimų, toliau nenurimti, nepavargti, drąsos sumanymams įgyvendinti, sveikatos, stiprybės, tęsti pradėtus darbus bei siekti vis aukštesnių tikslų ir pasididžiavimo savo kilnia misija“ – sakė meras.