Naujiena

Prašome skirti 1,2 procento bibliotekai

2023 03 21

Gerbiami visaginiečiai ir miesto svečiai, dėkojame kad esate kartu su mumis ir kasmet prisidedate prie Visagino viešosios bibliotekos rėmimo, skirdami 1,2 % nuo pajamų mokesčio.

Jūsų geranoriškumo dėka 2022 metais mes sugebėjome sukurti Visagino viešosios bibliotekos lauko erdvę. Buvo įsigyti septyni hamakai, kurie sudarė bibliotekos hamakų parką. Parkas džiugino lankytojus iki rugsėjo vidurio ir atnaujins savo veiklą prasidėjus vasaros sezonui. Taigi, skirdami 1,2 proc. Jūs prisidėjote prie vaikų šypsenų, lankytojų patogumo ir skaitymo skatinimo. Ačiū Jums už tai!

Šiais metais vėl prašome Jūsų dėmesio ir paramos. Svajojame apie vidaus aplinkų atnaujinimą, naujų erdvių savo skaitytojams įrengimą, jaukių skaitymo kampelių bibliotekoje. Parama iš gyventojų pajamų mokesčio teikiama pateikus prašymą Valstybinei mokesčių inspekcijai iki 2023 metų gegužės 2 d.

Prašymas yra nustatytos formos FR051. Jo pateikimo būdas – elektroninis (per naudojamo elektroninio banko prieigą) adresu: http://deklaravimas.vmi.lt

Trumpa instrukcija

• Prisijunkite prie Elektroninės Deklaravimo Sistemos (EDS) aukščiau nurodytu adresu.
  • Viršutiniame horizontaliajame EDS meniu pasirinkite „Deklaravimas“, tuomet kairiajame vertikaliame meniu – „Pildyti formą“.
  • Pasirinkite „Prašymas skirti paramą“.
  • Skiltyje „Forma elektroniniam pildymui“ spauskite žemiau esantį paveikslėlį („Pildyti formą vedlio principu“).
  • Spauskite „Pradėti“ ir Gavėjo paieškos laukelyje įveskite bibliotekos pavadinimą – Visagino viešoji biblioteka arba kodą – 300141349.
  • Nurodykite mokesčio dalies dydį (procentais) – iki 1,2.

Nuoširdžiausiai dėkojame visiems, skyrusiems Visagino viešajai bibliotekai 1,2 procentus gyventojų pajamų mokesčio (GPM) sumą.

Be to, kadangi Visagino viešoji biblioteka turi paramos gavėjo statusą, kviečiame pagal galimybę papildomai prisidėti prie paramos bibliotekai pervedant norimą sumą į mūsų sąskaitą LT177300010093700877 (paskirtis — bibliotekos atnaujinimui), o mes atsidėkosime savo naujomis idėjomis, renginiais ir darbais.

Laukiame bibliotekoje!