Naujiena

Skelbiamas kūrybiškiausios anotacijos konkursas „Pasaulis mano knygų lentynoje“

2022 10 20

Lietuvos nacionalinė Martyno Mažvydo biblioteka, bendradarbiaudama su Lietuvos rašytojų sąjungos leidykla ir viešosiomis bibliotekomis, trečią kartą kviečia skaitytojus dalyvauti kūrybiškiausios anotacijos konkurse ir pristatyti savo mėgstamiausią knygą!

Kaip dalyvauti?

• Nufotografuok savo knygų lentyną (nuotrauka – būtina konkurso dalis!);
  • trumpai (iki 2000 spaudos ženklų, įskaitant tarpus) ir kūrybiškai aprašyk mėgstamiausią ar įdomiausią savo namų bibliotekos knygą;
  • anotaciją lietuvių kalba iki 2022 m. lapkričio 22 d. siųsk elektroniniu paštu konkursai@lnb.lt. Laiške nurodyk vardą, pavardę arba slapyvardį, amžių, apžvelgiamo kūrinio autorių ir pavadinimą.

Visai nesvarbu, esi vaikas ar senelis, mėgėjas ar profesionalas – konkurse gali dalyvauti visi!

Parodyk savo kūrybiškumą ir laimėk Lietuvos nacionalinės bibliotekos ir Lietuvos rašytojų sąjungos leidyklos įsteigtus prizus!

Plačiau apie konkursą skaityk ČIA.