Naujausia knyga

Adele Faber, Elaine Mazlish „Mano vaikai nesipyksta“

2021 10 12


Mano vaikai nesipyksta : kaip padėti savo vaikams gyventi taikiai, kad ramiai gyventumėte ir jūs / Adele Faber, Elaine Mazlish. - Vilnius : Vaga, 2021. - 205, [2] p. - ISBN 978-5-415-02610-4. - UDK: 159.922.7

Suaugusiųjų bei vaikų bendravimo psichologijos ekspertės Adele Faber ir Elaine Mazlish savo knygoje „Mano vaikai nesipyksta. Kaip padėti savo vaikams gyventi taikiai, kad ramiai gyventumėte ir jūs“ atskleidžia, kad nuolatiniai konfliktai tarp brolių ir seserų nėra neišvengiama šeimos gyvenimo rutina. Vaikai gali išmokti gyventi taikiai ir psichologės atskleidžia, kaip to pasiekti.

Ši išmintinga, novatoriška knyga tėvams suteikia praktinių priemonių, reikalingų įveikti brolių ir seserų konfliktus, skatinti bendradarbiavimą, mažinti konkurenciją ir padėti vaikams patirti savo ypatingų santykių džiaugsmus.

Su humoru ir supratimu santykių ekspertės Adele Faber ir Elaine Mazlish paaiškina, kada verta kištis į peštynes ir pateikia pasiūlymų, kaip padėti vaikams nukreipti savo priešiškumą į kūrybines užduotis. Autorės parodo, kad su vaikais galima elgtis nevienodai, tačiau vis tiek išlikti teisingiems.

Vaikų auklėjimo knygos „Mano vaikai nesipyksta. Kaip padėti savo vaikams gyventi taikiai, kad ramiai gyventumėte ir jūs“ tikslas yra ramesnė ir saugesnė namų aplinka. Aprašytos patirtys nuramina, keičia požiūrį į vaikų tarpusavio ryšio suvokimą ir paaiškina jų konfliktų kilmę bei tėvų vaidmenį.

Autorės skatina vaikų savarankiškumo ugdymą, problemų sprendimo įgūdžių lavinimą, tėvų kaip mokytojų vaidmenį. Tėvai leidinyje ras daug naudingų minčių, realių situacijų pavyzdžių bei veiksmingų sprendimų.

„Mano vaikai nesipyksta. Kaip padėti savo vaikams gyventi taikiai, kad ramiai gyventumėte ir jūs“ – informatyvus, linksmas, nesudėtingai parašytas vadovas, skirtas visiems tėvams, kurie susiduria su auklėjimo sunkumais.

Adele Faber ir Elaine Mazlish – apdovanojimais įvertintos suaugusiųjų bei vaikų bendravimo psichologijos ekspertės, išleidusios ne vieną populiarią vaikų auklėjimo žanro knygą. Leidiniai verčiami į daugybę kalbų ir parduodami milijoniniais tiražais. Abi autorės turi po tris vaikus, tad ir pačios yra praktiškai susidūrusios su visomis aptariamomis problemomis.