Naujausia knyga

Jojo Moyes „Uždraustas vaisius“

2021 05 07


Uždraustas vaisius : [romanas] / Jojo Moyes ; iš anglų kalbos vertė Renata Vereikienė. - Kaunas : Jotema, 2021. - 494, [2] p.

Jojo Moyes — užburianti rašytoja, pelniusi metų romantinio romano apdovanojimą, visame pasaulyje populiarių romanų „Aš prieš tave“, „Po tavęs“ ir „Vis dar aš“ autorė.

Mereme, penktojo dešimtmečio pajūrio miestelyje, kiekvienas žino savo vietą. Lotei Svift, merginai, gyvenančiai su gerbiama Holdenų šeima, Meremas patinka, o Holdenų duktė Silija priešinasi griežtoms jo normoms.

Kai grupė menininkų atsikrausto į „Arkadiją“, didžiulį art deco stiliaus namą pajūryje, Lotė ir Silija susivilioja neįprastu jų gyvenimo būdu. Tai, kas vėliau nutinka name, lemia tragiškas ir ilgalaikes pasekmes.

Po beveik pusės amžiaus „Arkadija“, kaip ir jos paslaptys, prisikelia naujam gyvenimui. Pasakojimas žadina klausimą: ar įmanoma visiškai užmiršti praeitį?

Atsiliepimai:

Moyes įtikinamai ir gražiai rašo apie laikotarpio suvaržymus bei varginantį mieguisto kurorto žavesį. * Good Housekeeping

Tai romanas, pulsuojantis romantika, intriga ir išdavyste. * Woman & Home

Nuostabus. * Publishers Weekly

Jei jums patiko Joanne Harris romanas „Šokoladas“, jums patiks ir „Uždraustas vaisius“… Tai puikus romanas apie meilę. * Company