Naujausia knyga

Selemonas Paltanavičius „Paukščiai paukščiai“

2021 09 18


Paukščiai paukščiai : dažniausiai pastebimi Lietuvos sparnuočiai : su paukščių balsais / Selemonas Paltanavičius. - Vilnius : Alma littera, 2021 (Vilnius : BALTO print). - 125, [3] p.

Vaikams nuo 7 m. ir visai šeimai

„Apie paukščius rašau ne šiaip sau – juos labiausiai myliu, jie man gražiausia gyvosios gamtos dalis“, – tokiais žodžiais knygą pradeda gamtininkas Selemonas Paltanavičius, kurio šilti pasakojimai apie gamtą visada įtraukia ne tik vaikus, bet ir suaugusiuosius.

Ši knyga – nepaprasta kelionė po Lietuvos vandenis, miškus, pievas ir žmonių gyvenvietes, kur gėrėsitės gražuoliais skrajūnais, išmoksite juos pažinti ir sužinosite visokiausių įdomybių. Kaip skirstomi paukščiai? Kiek galėtų sverti pilkasis garnys? Kuris skrajūnas niekada nenusileidžia ant žemės ir kodėl?

Knyga su gausybe puikių nuotraukų papildyta QR kodais, kuriuos nuskaitę išmaniuoju įrenginiu išgirsite paukščių balsus.

Perskaitę šią knygą, galėsite lengvai atpažinti Lietuvos sparnuočius!

„Paukščiai paukščiai“:

  • skatina gamtos pažinimą ir gėrėjimąsi ja;
  • supažindina su įvairiomis paukščių rūšimis ir jų ypatybėmis;
  • ugdo atsakingą ir tausojantį požiūrį į gamtą.

Selemonas Paltanavičius – gamtininkas ir daugiau nei 80 knygų autorius! Jis rašo ne tik pažintines knygas, bet ir nuostabias pasakas vaikams. Už savo kūrinius apdovanotas Vaikų literatūros premija. Ieškokite ir kitų puikių šio autoriaus knygų vaikams: „Pažinkime Lietuvos gyvūnus“, „Šuniuko metai kaime“, „Sniego žmogelių žiema“.