Renginys

Akcija „Skaitmeninė savaitė 2021“

2021 03 19


Kovo 22–26 dienomis Lietuvoje vyks kasmetė „Skaitmeninė savaitė 2021“. Šių metų „Skaitmeninės savaitės“ tema – skaitmeninių įgūdžių ugdymas visą gyvenimą. Savaitė skirta visiems, norintiems kokybiškai gyventi ir tinkamai atlikti darbą nuolat besikeičiančioje aplinkoje. Europos Komisija skaitmeninių įgūdžių lavinimą visą gyvenimą yra įvardijusi kaip vieną pagrindinių sąlygų, siekiant nenutrūkstamai ugdyti savo kompetencijas.

Įžanga į „Skaitmeninės savaitės 2021“ renginius – kovo 19 d. 10.00 val. vyksianti nuotolinė konferencija „#PrisijungusiLietuva. Ar prisijungėme?“. Ją organizuoja projekto „Prisijungusi Lietuva“ vykdytojai kartu su Lietuvos Respublikos Seimo Kultūros komitetu. Konferencijoje bus apžvelgti skaitmeninio amžiaus iššūkiai ir gyventojų pasirengimas jiems, projekto „Prisijungusi Lietuva“ rezultatai savivaldybėse, šalies bibliotekų indėlis kuriant skaitmeninę bendruomenę. Bus pristatyta inovatyvių bibliotekų virtuali paroda. Renginio programa ir registracija.

Pagrindiniai Skaitmeninės savaitės renginiai vyks kasdien nuo 11.00 val. tiesiogiai internetu. Numatomos penkios vaizdo transliacijos. Nuorodas į motyvacinius edukacinius renginius, kuriuose kasdien savo įžvalgomis dalinsis savo sričių ekspertai, rasite ČIA.