Antroji kompiuterinio raštingumo pamoka „Saugus elgesys socialiniuose tinkluose“

2024 02 09

2024 m. vasario 9 d. Visagino viešosios bibliotekos filiale vyko antroji kompiuterinio raštingumo pamoka moksleiviams „Saugus elgesys socialiniuose tinkluose“ pagal asociacijos „Langas į ateitį“ ir „Viešieji interneto prieigos taškai“ projektą „Medijų raštingumo stiprinimas bendruomenėse: kritinį mąstymą ugdykime kartu!“.

Didelį dėmesį bibliotekininkės skyrė asmens informacijos saugumui. Mokiniams buvo aiškinama, kokia informacija laikoma asmenine ir kodėl svarbu jos neviešinti viešai internete. Suteikti praktiniai patarimai ir gairės, kaip apsaugoti savo privatumą internete, yra būtini šiuolaikinėje visuomenėje, kurioje vis daugiau veiklos perkeliama į virtualią erdvę.

Tikimės, jog suteiktos žinios skatins vaikų kritinį mąstymą bei atsakomybės jausmą, kuris yra būtinas naudojantis internetinėmis technologijomis, gebėjimą naudotis internetu saugiai ir atsakingai, o įgytos žinios taps svarbiu jų gyvenimo įgūdžiu.