Asmeninė paroda „Stebuklai iš popieriaus lapo“

2022 08 24

Kiekvienas iš mūsų turi savo kelią ir tik mes pasirenkame, kur eiti. Daugelis vaikų yra talentingi ir įvairiapusiški. Jie mėgsta dainuoti, šokti, skaityti poeziją, kolekcionuoti „Lego“, kurti.

Darja Sitra iš Ukrainos, kuriai dabar yra 9 metai, šiuo metu mokosi Visagino mieste, „Gerosios vilties“ progimnazijoje. Visagino viešosios bibliotekos filiale neseniai yra atidaryta jos asmeninė paroda „Stebuklai iš popieriaus lapo“.

Iki 2022 m. kovo mėn. Darja gyveno ir mokėsi Ukrainoje, skaitė knygas, mėgo piešti, mokėsi anglų kalbos ir užsiėmė oro gimnastika. Mergaitė kartu su močiute Tamara Simonova turėjo skubiai palikti gimtąjį miestą – Dnieprą. Ten liko jos tėvai, brolis ir kita močiutė.

Nepaisant visko, lemtingi įvykiai nesutrukdė Darjai likti kūrybingai asmenybei, gerai mokytis, svajoti apie greitą grįžimą į savo gimtąjį miestą, į mėgstamą klasę, kurioje liko jos draugai.

Ne paslaptis, kad daugelis vaikų mėgsta piešti, lipdyti ir užsiimti rankdarbiais. Taip pat Darjai nuo mažens puikiai sekasi piešti ir kurti savo figūrėlių dizainą. Atėję į biblioteką vaikai su dideliu susidomėjimu apžiūri Darjos darbus, kuri mielai pasakoja, kas ir kaip buvo sukurta, kokias medžiagas panaudojo savo darbuose. Jai tai labai svarbus momentas gyvenime, nes savo darbais ji perteikia didžiulę meilę močiutei, kuri ją visapusiškai palaiko, taip pat meilę mamai ir tėčiui.

Tokios asmeninės darbų parodos leidžia dalyviams parodyti savo užslėptus talentus, galimybes ir žengti žingsnį naujų tikslų link. Vaikams tai galimybė pamatyti savo bendražygius kitu požiūriu, o kažkam – paskatinimas išbandyti save panašaus pobūdžio veikloje.

Kviečiame visus pažiūrėti parodą, kuri veikia bibliotekos filiale, adresu Sedulinos al. 14/3.