Atsisveikinta ir už ilgametį darbą padėkota Visagino viešosios bibliotekos vadovei Daliai Sargūnienei

2021 12 30

Šiandien, 2021 m. gruodžio 30 d., atsisveikinta ir už ilgametį darbą padėkota Visagino viešosios bibliotekos vadovei Daliai Sargūnienei.

Direktorė šiai įstaigai vadovavo nuo 2004 m. Visagino savivaldybės meras Erlandas Galaguz kartu su Administracijos direktoriaus pavaduotoja Julija Svidėniene vyko padėkoti ilgametei Visagino viešosios bibliotekos darbuotojai už atsakingą ir nuoširdų darbą bei įteikė padėkos raštą už ilgametį ir profesionalų vadovavimą įstaigai, jos bendruomenei.

„AČIŪ visiems už bendrystę, draugiškumą, kartu patirtas smagias ir liūdnesnes akimirkas, už dalijimąsi žiniomis, rūpesčiais bei džiaugsmais. Kuo geriausios Jums visiems kloties darbe ir asmeniniame gyvenime! Kiekvienam iš Jūsų linkiu Stiprybės, Sėkmės, Sveikatos, Geros Energijos ir kuo daugiau aplink teigiamai nusiteikusių žmonių.“ – Dalia Sargūnienė