Bibliotekoje vyko kompiuterinio raštingumo mokymai „Kaip prisijaukinti kompiuterį“

2023 05 17

2023 m. gegužės 17 d. Visagino viešosios bibliotekos filiale vyko kompiuterinio raštingumo mokymai „Kaip prisijaukinti kompiuterį“, skirti Pasaulinei informacinės visuomenės dienai.

Mokymuose buvo pristatomas kompiuteris, peržvelgtos jame įdiegtos pagrindinės programos, t.y. „Microsoft Word“, „Skaičiuotuvas“, „Laikrodis“ ir „Kalendorius“.

Antroje dalyje dėmesys buvo skiriamas internetui ir užklausoms „Google“ paieškoje. Didelio susidomėjimo susilaukė „Google Maps“ teikiami privalumai, kainų palyginimo svetainė, o taip pat autobusų ir traukinių eismo tvarkaraščių paieška interneto erdvėje.

Kviečiame nebijoti ir ateiti rugpjūčio mėn. į mokymus „Pasidaryk savo skaitmeninį nuotraukų albumą“ (sekite informaciją naujienose).