Renginys

Bibliotekoje vyko trys edukacinės Draugotekos programos

2023 05 15


Visagino viešojoje bibliotekoje 2023 m. gegužės 15 d. vyko trys edukacinės Draugotekos programos: „Luna ir nepaprastos knygų herojų savybės“, „Jonas ir rūpesčių sprendimo būdai knygose“, „Klaudija ir paguodos paieškos knygose“. Bibliotekoje svečiavosi ir šurmuliavo Draugystės progimnazijos penktokai su klasės auklėtoju ir mamytėmis.

Draugoteka – ne tik skaitymui!

Autentiškumas ir nuoširdumas: ar ne to ieško jauni ir jau ūgtelėję žmonės?

Draugotekos programėlė gali būti ne tik skaitymo iššūkio žaidimu, bet ir priemone geriau pažinti save.

Žaidime sutinkami paaugliai – skirtingų pomėgių ir gyvenimo patirčių turinčios asmenybės, atsakymų į iškylančius iššūkius ieškančios knygose. Galbūt per veikėjo papasakotą istoriją žaidėjas atras raktą ir savo gyvenimo aktualijoms spręsti? Bent jau tikrai išgirs apie knygą, kurioje to rakto ieškoti.

Nemokamos edukacijos

Kai virtualaus bendravimo nepakanka, laukiame 10–15 metų paauglių nemokamose gyvose edukacijose. Čia atlikdami interaktyvias kūrybines užduotis analizuosime savo ir kito emocijas, ieškosime santykio vienas su kitu.

Nemokamą programėlę parsisiųskite čia:

-----------

Žaidimą kūrė Norvegų žaidimo dizaino kompanija „Black Book AS“. Projektas finansuojamas Europos ekonominės erdvės finansavimo mechanizmo lėšomis.

Projekto „Inovatyvūs Lietuvos bibliotekų skaitymo skatinimo sprendimai vaikų ir jaunimo socialinių santykių kūrimui su aplinka“ vykdytojai ir partneriai – Panevėžio apskrities Gabrielės Petkevičaitės-Bitės viešoji biblioteka, Klaipėdos apskrities Ievos Simonaitytės viešoji biblioteka, Kauno apskrities viešoji biblioteka.

Informacinis partneris: LRT