Edukacinis užsiėmimas „Atrask vaikystės biblioteką“

2022 06 14

2022 m. birželio 14 d. Visagino viešojoje bibliotekoje lankėsi progimnazijos „Gerosios vilties“ aštuntokai. 8b klasės mokiniai dalyvavo edukaciniame užsiėmime „Atrask vaikystės biblioteką“.

Šioje bibliotekoje kai kurie vaikai lankėsi ne pirmą kartą, o kitiems tai buvo atradimas. Mokiniai žadėjo grįžti vėl ir vėl. Malonu, kad tokios edukacijos juos ne tik džiugina, bet svarbiausia – pratina ateiti į biblioteką, kur bibliotekininkai visada padovanos savo laiką, žinias, nuoširdumą ir padės išsirinkti knygą. Vasarą nepamiršti knygos ir skaitymo ragina Visagino viešoji biblioteka, kviečianti dalyvauti jau septintame skaitymo iššūkyje „Vasara su knyga“.

Nuo birželio 1 iki rugpjūčio 31 d. vykstanti skaitymo skatinimo akcija iššūkyje dalyvauti kviečia įvairaus amžiaus skaitytojus. Visų, įveikusiųjų vasaros knygų iššūkį, laukia staigmenos, o didžiuosius prizus įsteigė pagrindinė akcijos rėmėja – išmaniųjų technologijų bendrovė „Xiaomi“. Ji pasirūpino, kad net 47 burtų keliu atrinkti iššūkį įveikę dalyviai laimėtų išmanius ir inovatyvius prizus – planšetę, mobiliuosius telefonus, išmaniąsias apyrankes ir kt.

Visa informacija apie skaitymo iššūkį, taisykles, registracijos forma ir karščiausios naujienos – www.vasarasuknyga.lt paskyroje.