Edukacinis užsiėmimas „Pažink savo miestą“

2022 07 13

2022 m. liepos 13 d. Visagino viešojoje bibliotekoje vyko ekskursija, edukacinis užsiėmimas „Pažink savo miestą“.

Į svečius pas mus atvyko Visagino lopšelio-darželio „Auksinis gaidelis“ (Vaikystės pedagogikos centras) dienos stovyklos „7 Lietuvos miestai“ ugdytiniai.

Bibliotekininkė papasakojo apie biblioteką ir joje gyvenančias knygas. Taip pat darželinukai daug sužinojo apie mūsų mylimą miestą - Visaginą. Vaikus pakvietėme dalyvauti respublikinėje akcijoje „Vasara su knyga“ ir jie su džiaugsmu sutiko.

Stovyklos dalyviai apžiūrėjo knygų fondą, susipažino su bibliotekos taisyklėmis, vartė ir žiūrinėjo patikusias knygas.

Užsiėmimo metu vaikai buvo supažindinti su įvairiomis veiklomis, kūrėme skirtukus, žaidėme lavinamuosius stalo ir judriuosius lauko žaidimus, piešiame kreidelėmis.

Lauksime kitų susitikimų bibliotekoje!