Edukacinis užsiėmimas „Žemė juokiasi gėlėmis“

2023 05 26

„Gamta – vienintelė knyga, kurios kiekvienas puslapis prasmingas.“
J. V. Gėtė

Nuo 2012-ųjų kasmet gegužės 18 dieną minima Tarptautinė žavėjimosi augalais diena. Gegužės 25 d. Visagino viešosios bibliotekos filiale su savo bičiuliais Visagino kūrybos ir menų akademijos animacijos studijos „Juodas katinas“ ugdytiniais (mokytoja Katsiaryna Ahryzka) kūrybiškai paminėjome šią gražią datą. Edukacijos metu vaikai susipažino su bibliotekoje esančiomis knygomis apie gamtą. Šalia bibliotekos žaliuojančiose erdvėse svečiai žavėjosi gamtos spalvomis ir kvapais, žydinčių augalų žiedais. Jauniesiems menininkams gamta tapo tikru įkvėpimo šaltiniu - visiems pavyko iš žydinčių augalų ir lapų sukurti tikrus ryškiaspalvius paveikslus.

Dalinamės smagiomis akimirkomis iš edukacinio kūrybinio užsiėmimo „Žemė juokiasi gėlėmis“ ir kviečiame visus mylėti augalus ir džiaugtis jais kiekvieną dieną.