Renginys

Edukacinis žaidimas „Nuostabus Astridos Lindgren knygų pasaulis“

2022 11 17


„Manęs kartais klausia: „Ar jūs galėtumėt parašyti knygą suaugusiesiems?“ – tarsi norėdami pasakyti, jog dabar, kai parašiau tiek daug knygų vaikams, pats laikas imtis ko nors vertesnio. Ne, aš nenoriu rašyti suaugusiesiems. Aš noriu rašyti skaitytojams, kurie geba kurti stebuklus.“ A. Lindgren

Lapkričio mėnesį knygos mylėtojai mini švedų rašytojos Astridos Lindgren 115 metų jubiliejų. Rašytojos knygos yra populiarios ir labai skaitomos. Linksmos, pilnos nuotykių ir pokštų A. Lindgren knygos išverstos daugiau nei į 95 kalbas. Ji sukūrė tokius legendinius personažus kaip Pepė Ilgakojinė, Karlsonas, Emilis iš Lionebergos ir daugelį kitų, kurie ir šiandien žavi vaikus visame pasaulyje. Per visą savo gyvenimą ji pelnė kelias dešimtis apdovanojimų, o 1958 m. rašytojai įteiktas Hanso Kristiano Anderseno medalis. Su jos knygomis užaugo ne viena karta visame pasaulyje.

Astridos Lindgren gimtadienis – puiki proga prisiminti pamėgtas knygas, linksmų istorijų herojus, o mūsų gera nuotaika būtų geriausia dovana rašytojai.

Kviečiame sudalyvauti edukaciniame žaidime „Nuostabus Astridos Lindgren knygų pasaulis“.