Ekskursija „Kelias į knygų šventovę“

2024 06 06

2024 m. birželio 6 dieną Visagino viešoje bibliotekoje apsilankė Visagino „Verdenės“ gimnazijos 4A klasės mokiniai (mokytoja D. Maldžiuvienė).

Pradinukai susipažino su visais bibliotekos skyriais. Keliaudami po biblioteką, vaikai pamatė kaip laminuojamas dokumentas, įrišama knyga, išvydo Brailio raštu spausdintas bei įvairių formų ir turinio knygas.

Pristatėme naujas ir populiariausias vaikiškas knygas. Ketvirtokai išgirdo istoriją apie „Skraidančias stebuklingas knygas“. Tai knyga apie knygas. Ir apie gyvenimą – žmonių ir knygų. Tai pasakojimas apie amžinąsias vertybes tiek mažiesiems, tiek suaugusiems.

Pristatėme tradicinį skaitymo iššūkį „Vasara su knyga“, pakvietėme skaityti 5-as pasirinktas knygas pagal temas ir registruoti jas savarankiškai arba artimiausioje bibliotekoje.

Manome, kad padėjome vaikams atrasti stebuklingą knygų pasaulį ir pažadinome norą skaityti ir daug sužinoti.