Ekskursija „Spalvotoji knygele, vesk mane į savo šalį“

2022 11 29

2022 m. lapkričio 29 dieną į Viešosios bibliotekos Vaikų literatūros sektorių pakvietėme „Verdenės“ gimnazijos 2b klasės mokinius su mokytoja.

Pradinukai sužinojo kaip tapti bibliotekos skaitytoju ir parsinešti išsirinktas knygeles į namus. Pasakojome, kad knygos padeda pažinti pasaulį, mokytis, tobulėti. Paėmus knygą į rankas galima leistis į nepaprastą kelionę kartu su pasaka. Vaikams pristatėme spalvingas pasakų knygas, populiarių poetų eilėraščių knygeles, įvairių formų ir turinio vaikiškas knygas.

Pradinių klasių mokiniai smalsūs, žingeidūs. Jie atidžiai klausėsi „Skraidančios Moriso Lesmuro knygos“ pasakojimo apie amžinąsias vertybes, o ekrane stebėjo to paties pavadinimo animacinį filmą.

Norėtume, kad bibliotekoje išgirstos žinios apie knygas vaikams pažadintų norą skaityti ir daug sužinoti.