Renginys

EUROPOS EGZAMINAS 2021

2021 05 07


Jau dvyliktus metus vykstantis „Europos egzaminas“ šiemet jus pasitinka gegužės 7 d.!

Egzamino dieną apsilankyk portale https://europosegzaminas.lrt.lt/ ir atsakyk į 15 klausimų su pasirenkamais atsakymais apie Europos Sąjungą.

„Europos egzamino“ klausimai bus ne tik iš tradicinių egzamino temų: Europos Sąjungos institucijos, kultūrų įvairovė, geografija bei istorija, bet ir apie šių metų aktualijas: Europos atsigavimą po pandemijos, žaliąją ir skaitmeninę pertvarką, Europos sveikatos sąjungą, piliečių galimybes ir dalyvavimą demokratiniame gyvenime.

Jei į egzamino klausimus atsakysi tiksliausiai ir greičiausiai, pakviesime Tave į finalą, kuriame galėsi varžytis dėl puikių prizų!

Ruoškis egzaminui iš anksto – susipažink su atrinkta vaizdo medžiaga ir elektroniniais leidiniais arba dalyvauk internetinėse viktorinose. Apsilankyk „Europos egzamino“ temų ir informacijos šaltinių sąraše https://ec.europa.eu/lithuania/education_lt.

„Europos egzaminą“ organizuoja Europos Komisijos atstovybė Lietuvoje kartu su Lietuvos nacionaliniu radiju ir televizija.

Projektą globoja LR Prezidentas Gitanas Nausėda. Projekto draugai – Užsienio reikalų ministerija, LR švietimo, mokslo ir sporto ministerija, Jaunimo Europos komanda, „Europe Direct“ ir DIGI klasė.

Daugiau informacijos: https://ec.europa.eu/lithuania/events/EUexam_2021_lt