Renginys

Knygų savaitė 2022

2022 01 26


Nuo Argentinos iki Kinijos, nuo 1-ų iki 101-ų, nuo Ados iki Žygimanto – kad ir kas būtume, mums visiems patinka įdomios, įtraukiančios istorijos. Vasarį, kaip jau tapo įprasta, apie tai, kas mus jungia – apie geras knygas, – kviečiame kalbėtis visur: parkuose, kavinėse, ZOOM skambučiais, televizijos eteryje, virtuvėse ar paplūdimiuose.

O kad progų ir pretekstų kalbėti būtų dar daugiau, sugrįžta pernai pirmąsyk surengtas virtualių literatūrinių renginių ciklas „Knygų savaitė“, buriantis leidėjus, bibliotekas ir visus, mėgstančius skaityti!

2022 m. vasario 14–20 d. knygų mylėtojai sulauks daugiau nei 30-ies renginių, susitikimų ir diskusijų su pasaulyje ir Lietuvoje pripažintais autoriais, istorikais, vertėjais.

„Knygų savaitė“ – įkvėpimo, susitikimų ir žinių pilna savaitė visiems skaitantiems, rašantiems ir mylintiems knygas.

Daugiuau informacijos:

Mus jungia knygos!

Renginio iniciatorius: leidykla „Baltos lankos“

Informacinis partneris: LRT

Partneriai:

  • Vilniaus miesto savivaldybė
  • Lietuvos nacionalinė Martyno Mažvydo biblioteka

Dalyviai:

Leidyklos „Actus Magnus“, „Alma littera“, „Baltos lankos“, „Baltų lankų vadovėliai“, „Kitos knygos“, Lietuvos rašytojų sąjungos leidykla, „Nieko rimto“, „Phi knygos“, „Slinktys“. Taip pat Lietuvos aklųjų biblioteka, Lietuvos didžiosios kunigaikštystės Valdovų rūmai, „Neakivaizdinis Vilnius“, Vilniaus rajono savivaldybės Centrinė biblioteka.

Renginio draugai:

knygos.lt, „Knygų klubas“, patogupirkti.lt, „Pegasas“, perkuknyga.lt, „Senukai“, „Vaga“.