Koncertas „Pasakų pasaulyje“ iš edukacinio renginių ciklo „Miklūs pirštukai“

2023 03 07

2023 m. kovo 3 d. koncertą „Pasakų pasaulyje“ iš edukacinio renginių ciklo „Miklūs pirštukai“ vainikavo Oxanos Krut muzikinė pasaka „Coliukė“. Renginį vedė viešosios bibliotekos direktorė Olga Melnik. Lopšelio-darželio „Auksinis gaidelis“ auklėtiniai susidomėję klausėsi pasakos, o labiausiai juos sužavėjo Visagino kūrybos ir menų akademijos mokinių atliekami kūriniai. Koncerte nuoširdžiai muzikavo: Anastasija Tkač (mokytoja Žana Jankelevič), Savva Kriučkov (mokytoja Alesia Krumplevskaja), Anastasija Lečickaja (mokytoja Karina Gurina), Jelizaveta Špiler, Milana Korotajeva, Darina Čepiolkina (mokytoja Natalja Beločkina), Miroslav Pisockij (mokytoja Ganna Dzyuban).

Dėkojame Visagino viešosios bibliotekos direktorei ir jos komandai už bendradarbiavimą ir šiltą priėmimą!

*Visagino kūrybos ir menų akademijos informacija