Renginys

Kūrybinės dirbtuvės „Paukščiai senuosiuose lietuvių tikėjimuose ir mene“

2021 06 03


2021 m. birželio 3 d. Visagino viešojoje bibliotekoje įvyko kūrybinės dirbtuvės vaikams „Paukščiai senuosiuose lietuvių tikėjimuose ir mene“, kurias vedė dailininkė Rasa Vasilevičiūtė. Renginio metu vaikai, piešė ir klausė pasakojimų apie senąjį lietuvių meną, dievus, knygų spausdinimą, grafiką ir įvairias dailės technikas. Šios kūrybinės dirbtuvėlės vaikams yra vienas iš Zarasų rajono savivaldybės viešosios bibliotekos projekto „Knyga kitaip arba kitokių knygų formatuose baltų etninės kultūros ženklai“ renginių. Projekto tikslas – supažindinti su etnine kultūra Utenos regiono vaikus ir jaunuolius.

  • Su sukurtais moksleivių darbais „Paukščiai senuosiuose lietuvių tikėjimuose ir mene“ galite susipažinti ČIA.

Trumpai apie dailininkę:

Rasa Vasilevičiūtė 1995 m. baigė Telšių taikomosios dailės aukštesniąją mokyklą, 2000 m. apsigynė grafikos bakalauro darbą Vilniaus dailės akademijoje. Nuo 1998 m. Rasa Vasilevičiūtė rengia personalines parodas Lietuvoje ir užsienyje.

Dailininkė nuo 2018 metų savo patirtimi dalijasi su vaikais ir suaugusiaisiais: piešimo ir tapybos pagrindų moko vaikus, o suaugusiuosius – tradicinės grafikos technikos, tapybos tušu, akvarelės bei aliejinės tapybos.