Kūrybinis - edukacinis užsiėmimas „Žodis, kalba ir knyga“

2023 05 04

2023 m. gegužės 4 d. Visagino viešosios bibliotekos filiale vyko edukacinis užsiėmimas „Žodis, kalba ir knyga“, skirtas Spaudos atgavimo, kalbos ir knygos dienai. Renginyje dalyvavo Visagino „Gerosios vilties“ progimnazijos 6b klasės mokiniai su lietuvių kalbos mokytoja Sigita Račkauskiene ir bibliotekininke Valentina Šikšnian.

Mokiniai susipažino su trumpa spaudos atgavimo, kalbos ir knygos dienos istorija. Buvo prisiminti su šia data susiję istoriniai Lietuvos faktai ir įvykiai. Vaikai sužinojo kaip gimsta knyga, koks jos ilgas kelias iki mūsų. Knygos visų mūsų gyvenime turi nepaprastai svarbią reikšmę: jos praturtina mūsų žodyną, padeda atitrūkti nuo kasdienybės, tobulėti ir pažinti pasaulį.

O kad skaityti būtų linksmiau, edukacijos dalyviai su dideliu susidomėjimu įsitraukė į smagią veiklą ir pasigamino originalius knygų skirtukus.

Dėkojame vaikams ir mokytojai už turiningai praleistą laiką ir gražų bendradarbiavimą.