Kūrybinis užsiėmimas „Laukiam Kalėdų su knyga“

2022 12 07

2022 m. gruodžio 7 d. Visagino viešojoje bibliotekoje vyko ekskursija ir kūrybinis užsiėmimas „Laukiam Kalėdų su knyga“. Į svečius pas mus atvyko Visagino lopšelio-darželio „Auksinis gaidelis“ ugdytiniai.

Mažieji skaitytojai gilinosi į origami technikos paslaptis. Tai senas japonų iš popieriaus lankstymo menas. Vaikai, kruopščiai patikrindami, ar sutampa kraštinės ir kampai, lankstė egles. Vienas kitą pamokydami ir padrąsindami, „pasikinkę“ kantrybę, pagamino puikių kalėdinių skirtukų eglučių.

Mažieji lankytojai buvo supažindinti su įvairiomis veiklomis. Vaikai išsiaiškino, kad skaitykloje yra įvairių žurnalų vaikams, kuriuos galima paskaityti arba paimti į namus, žaisti stalo žaidimus, bibliotekoje esančiais kompiuteriais galima spausdinti įvarius darbus ar tiesiog naršyti internete. Žaidėme lavinamuosius stalo žaidimus. Labiausiai vaikams patiko skyrius, kuriame gyvena vaikiškos knygelės.

Bibliotekininkė papasakojo vaikams, kur gyvena knygos, kaip jos laukia vaikučių, kaip nori būti skaitomos ir pakvietė bibliotekoje apsilankyti kartu su tėveliais.