Kviečiame dalyvauti etnokultūros kūrybos dirbtuvėse

2021 06 01

Visagino viešoji biblioteka kviečia 12-13 metų moksleivius dalyvauti projekto „Knyga kitaip arba kitokių knygų formatuose baltų etninės kultūros ženklai“ kūrybos dirbtuvėse „Paukščiai senuosiuose lietuvių tikėjimuose ir mene“, kurį ves dailininkė Rasa Vasilevičiūtė. Po užsiėmimo Visagino viešojoje bibliotekoje bus parengta sukurtų piešinių paroda.

Kadangi vietų skaičius ribotas (10 dalyvių), norinčius prašome registruotis el. paštu vb_vaikai@sugardas.lt arba telefonu 8 (386) 75312.

Trumpai apie dailininkę:

Rasa Vasilevičiūtė 1995 m. baigė Telšių taikomosios dailės aukštesniąją mokyklą, 2000 m. apsigynė grafikos bakalauro darbą Vilniaus dailės akademijoje. Nuo 1998 m. Rasa Vasilevičiūtė rengia personalines parodas Lietuvoje ir užsienyje.

Dailininkė nuo 2018 metų savo patirtimi dalijasi su vaikais ir suaugusiaisiais: piešimo ir tapybos pagrindų moko vaikus, o suaugusiuosius – tradicinės grafikos technikos, tapybos tušu, akvarelės bei aliejinės tapybos.