Renginys

Kviečiame dalyvauti konkurse „Pasaulis dėžutėje“

2021 04 20


Kviečiame vaikus kartu su mamomis, tėčiais ir seneliais dalyvauti konkurse „Pasaulis dėžutėje: literatūrinis konkursas visai šeimai“! Skaitykite knygas ir pagal vieną labiausiai patikusį epizodą sukurkite dioramą – dėžutę su atgyjančiu miniatiūriniu pasauliu. Dioramai sukurti galite pasitelkti įvairiausių priemonių – objektų, rastų gamtoje, smulkių užsigulėjusių daikčiukų namuose ar karpinių iš popieriaus, kurie dėžutėje atgis ir sukurs literatūrinę sceną. Laisvė fantazijai ir kūrybai! Kaip sukurti dioramą, galite pamatyti šiame vaizdo įraše (anglų kalba):

Patariame išsirinkti jūsų sumanymui tinkamą dėžutės dydį: jei ji bus labai maža – rezultatas gali būti greitas, bet gana sudėtingas, nes kuo mažesnės detalės, tuo jas sunkiau pagaminti. Su didele dėže galite užtrukti ilgiau, kol užpildysite ją. Bet kuriuo atveju rezultatas ir procesas bus įdomus! Dar prieš pradedant daryti pagalvokite, kurią kūrinio dalį norite sutalpinti – atkurti dėžutėje.

  • Dioramų nuotraukas siųskite el. p. info@ibbylietuva.lt, taip pat trumpai aprašykite, kokią sceną iš kokios knygos atkūrėte, nurodykite savo vardą, pavardę, amžių.
  • Dalyvauti konkurse galima iki 2021 m. balandžio 30 d.
  • Konkurso nugalėtojai bus skelbiami 2021 m. gegužės 7 d. Nugalėtojai bus apdovanoti prizais – knygomis.
  • Daugiau apie konkurso sąlygas skaitykite čia: https://bit.ly/3mdb9NC