Renginys

Kviečiame tiesiogiai stebėti „Vaikų linijos“ renginį

2022 10 22


„Vaikų linija“ švenčia 25 metų sukaktį!

Maloniai kviečiame visus prisijungti prie tiesioginės transliacijos šiandien, spalio 22-ąją, 11:00 val.: https://youtu.be/R0G8yfMyie4

Tuos, kurie nespės, kviečiame žiūrėti įrašo.

PROGRAMA:

11.00–12.00 val. Paskaita „Kaip kurti emocinį ryšį su vaikais ir paaugliais“, dr. Laura Vencė, neuromokslininkė, lektorė.

Kalbėsimės, kokią įtaką vaikų savivertei ir pasitikėjimui savimi daro emocinis ryšys su suaugusiais. Kaip megzti saugų kontaktą, rodyti susidomėjimą ir padėti vaikams papasakoti apie savo sunkumus, sprendimus, norus bei svajones. Kokia yra aktyvaus klausymosi galia ir kaip ją pasitelkti kalbant su vaikais ir paaugliais.

12.30–14.30 val. Pranešimai ir diskusija:

Pranešimas „Kodėl svarbu girdėti ir suprasti vaikų poreikius“, Aušra Kurienė, psichologė-psichoterapeutė, Paramos vaikams centro įkūrėja ir vadovė.

Pranešimas „Besikeičianti Lietuva: apmąstant (ne)įvykusias permainas“, prof. Dainius Pūras, Žmogaus teisių stebėjimo instituto direktorius, VU Psichiatrijos klinikos profesorius.

Po pranešimų vyks diskusija. Diskusijoje dalyvaus Aušra Kurienė (Paramos vaikams centras), prof. Dainius Pūras (Žmogaus teisių stebėjimo institutas) ir Klėja Merčaitytė (Lietuvos moksleivių sąjunga).

Diskusiją moderuos „Vaikų linijos“ vadovas dr. Robertas Povilaitis.