Literatūrinis – muzikinis renginys „Apie meilę...“

2023 05 13

2023 m. gegužės 13 d. Visagino viešosios bibliotekos filiale vyko renginys, subtiliu ir gražiu pavadinimu „Apie meilę...“. Renginio vedėja – ilgametė Lietuvos nacionalinio operos ir baleto teatro artistė Nijolė Kliučinskienė, atvykusi su trumpu vizitu į Visaginą, pasveikino visus su Meilės deivės Mildos diena ir priminė apie gražiausio jausmo svarbą gyvenime.

Renginio metu buvo skaitomi eilėraščiai iš knygos „Carmina Burana. Vagantų poezija“, ištraukos iš Dalios Teišerskytės kūrinio „Meilės laiškai“, taip pat nagrinėjamos gražiausios pasaulio operos ir jų kolizija su meilės jausmu bei keliamais iššūkiais scenoje.

Renginys praėjo jaukioje aplinkoje. Nuoširdžiai dėkojame gerb. Nijolei už retą progą išgirsti gražias eiles ir įžvalgas iš teatro gyvenimo, o dalyviams – už dėmesį ir skleidžiamą gerą nuotaiką.

Tikimės, kad viešnia dar ne kartą galės aplankyti Visagino miestą ir suteikti mums daugiau gražių emocijų.

Maloniai lauksime sugrįžtant.