Literatūros popietė „Sugrįžkim į pasaką“

2023 04 07

Balandžio 6 dieną Viešojoje bibliotekoje jauniesiems skaitytojams surengta literatūros popietė „Sugrįžkim į pasaką“, skirta Tarptautinei vaikų knygos dienai.

Bibliotekininkė R. Sorokina renginio dalyviams skaitė laišką - kreipimąsi „Aš esu knyga, perskaityk mane“, pasakojo apie klasikinės literatūrinės pasakos tėvą, danų rašytoją Hansą Kristianą Anderseną, pristatė jo žinomiausias pasakas. Mokiniai susipažino su įdomiausiais rašytojo gyvenimo faktais ir sužinojo, kad H. K. Andersenas sukūrė 190 pasakų ir jos išverstos daugiau nei į 150 kalbų.

„Verdenės“ gimnazijos 1 b klasės mokiniai (mokytoja J. Šoliūnaitė Pavilionienė) raiškiai deklamavo nuotaikingus eilėraščius apie knygeles ir skaitymą. Vaikai noriai dalyvavo viktorinoje, kurioje prisiminė „Bjaurųjį ančiuką“, „Coliukę“, „Undinėlę“ ir kitas pasakas.

Norėtume, kad ateityje vaikams biblioteka taptų naujų atradimų vieta, kurioje jie pamiltų skaitymą ir knygas.