Renginys

„Mezgimo terapija“ bibliotekoje

2023 01 03


Visagino viešojoje bibliotekoje vykdant Visagino savivaldybės finansuojamai suaugusiųjų neformaliojo švietimo programai „Mezgimo terapija“ buvo organizuojami užsiėmimai, skirti mėgstantiems megzti ir norintiems išmokti šio įdomaus mezgimo amato.
 
Spalio - gruodžio mėnesiais Meno galerijoje – skaitykloje susiburdavo įvairaus amžiaus programos dalyvės, tarp kurių buvo ir dvi Ukrainos pilietės gyvenančios mūsų mieste.
 
Dalyvaudamos programoje mezgėjos susipažino su mezgimo istorija ir pradmenimis. Mokėsi orientuotis mezgimo raštuose ir schemose, modeliuoti savo mezgimo gaminius. Sukūrė ir pristatė parodai kojines, riešines, skaras, šalikus, žaislus ir kitus aksesuarus. Savo rankomis pagamintais kalėdiniais žaislais buvo papuošta šventinė eglutė, kuri džiugino visus Meno galerijos lankytojus. Parengta mezgimo erdvė, kurioje kiekvienas lankytojas turi galimybę pavartyti mezgimo knygas, žurnalus, pasiimti siūlų kamuoliuką ir išbandyti savo jėgas mezgime.
 
Dėkojame Visagino savivaldybei už galimybę visaginiečiams susiburti įdomiai veiklai, kurios metu žmonės dalinosi įspūdžiais, potyriais, vieni kitiems padėjo, išmoko daug naujo ir turėjo galimybę kurti ir pristatyti savo kūrinius miesto visuomenei. Labai lauksime programos tęsinio. Iki naujų susitikimų.