„Mikė Pūkuotukas ir jo draugai kviečia į svečius“

2022 01 27

„Diena, praleista be draugo – kaip ąsotis, kuriame neliko nė lašelio medaus“ – Mikė Pūkuotukas.

Šiemet sausio 18 d. sukako 140 metų, kai gimė anglų rašytojas A. A. Milnas. Nors rašytojas parašė daug įvairaus žanro kūrinių, bet labiausiai jis žinomas kaip klasikinio vaikų literatūros kūrinio apie linksmą meškiuką „Mikė Pūkuotuką“ autorius.

Mikė Pūkuotukas – vienas iš mylimiausių ir žinomiausių vaikų literatūros personažų. Rašytojo jubiliejaus proga 2022 m. sausio 27 d. Visagino viešosios bibliotekos filiale vyko nuotaikinga literatūrinė – edukacinė popietė „Mikė Pūkuotukas ir jo draugai kviečia į svečius“.

Renginyje dalyvavo Visagino kūrybos ir menų akademijos animacijos studijos „Juodas katinas“ ugdytiniai su savo mokytoja K. Ahryzka. Bibliotekininkė pakvietė vaikus iš naujo atrasti ir pamilti nuostabų Mikės Pūkuotuko pasaulį, kuriame visada yra linksma ir gražu.

Edukacijos dalyviai susipažino su rašytojo biografija, knygelėmis, atliko įvairiausias užduotis – spalvino, darė aplikacijas, kūrė naujas istorijas apie Mikę Pūkuotuką ir jo draugus. Dalyvavo žaidimuose ir žiūrėjo animacinius filmukus.

Dėkojame vaikams ir mokytojai už nuostabiai praleistą laiką kartu. Bibliotekos fojė surengta kūrybos darbų paroda „Pūkuotuko pasaulis“. Kviečiame ją aplankyti.

Vienas iš Mikės Pūkuotuko išminties perlų:
– Kokia šiandien diena?, – paklausė Mikė Pūkuotukas.
– Šiandiena, – atsakė Paršelis.
– Mano mėgstamiausia diena, – pasakė Mikė Pūkuotukas ir kaip visada buvo teisus.
„Pūkuotuko išmintis“