2022 m. suaugusiųjų mokymosi savaitė „Mokymosi siluetai“ Visagino viešosios bibliotekos Meno galerijoje

2022 11 29

2022 m. lapkričio 21-25 d. Lietuvos suaugusiųjų švietimo asociacija 23-ąjį kartą kvietė švietimo, kultūros ir meno, verslo įstaigas, institucijas, organizacijas ir visus suaugusiuosius mėgautis gyvenimu ir mokymosi galimybėmis.

Tradiciškai suaugusiųjų mokymosi savaitėje dalyvavo ir Visagino viešoji biblioteka. Lapkričio mėnesio paskutinį šeštadienį bibliotekos Meno galerijoje-skaitykloje vyko kojinių mezgimo edukacija „Laikyk kojas šiltai. Saugok tvirtai. Sveikatą!“.

Savo patirtimi dalinosi Visagino mezgimo klubo „Nuo siūlo iki meno“ narės, kurios supažindino susirinkusias dalyves su mezgimo raštais, kojinių mezgimo subtilybėmis ir mezginio užbaigimu.

Šeštadienio popietė praėjo darbingai ir turiningai: dalyvės džiaugėsi turėjusios galimybę pasidalinti savo patirtimi ir įgauti naujų žinių kojinių mezgimo kūrybos procese. Džiaugėsi, kad rankų darbo šiltos kojinės galės tapti puikia dovana artėjančiai Šv. Kalėdų šventei.