21-oji Nacionalinė Lietuvos bibliotekų savaitė

2021 04 23

Šiandien prasidedanti Nacionalinė Lietuvos bibliotekų savaitė – svarbiausia metuose visoms šalies bibliotekoms.

Šių metų, 21-osios savaitės, vyksiančios balandžio 23–29 d., šūkis „Nauja realybė – naujos formos“ atliepia šio meto aktualijas. Jau daugiau kaip metus gyvename naujoje realybėje, daugelis nuotoliniu būdu mokomės ir dirbame, virtualiai dalyvaujame renginiuose, tad ir savaitės iniciatyvos vyks daugiausia nuotoliniu būdu.

2021 m. balandžio 23 d. 10.00 val. šventinėje savaitės atidarymo transliacijoje bibliotekų bendruomenę sveikins LR kultūros ministras Simonas Kairys, Lietuvos bibliotekininkų draugijos pirmininkė Jolita Steponaitienė, Lietuvos nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos direktorius prof. dr. Renaldas Gudauskas. Bus pristatytos bibliotekų veiklos, vykdomos naujomis formomis, apdovanoti geriausi metų bibliotekininkai.