Nepatogus kinas Visagino viešojoje bibliotekoje

2022 10 12

Šiandien (spalio 12 d., 12 val.) kartu su „Atgimimo“ gimnazijos I klasių (mok. Zita Sakalauskaitė ir Olga Artamavičienė) gimnazistais „gyvai“ (Live) žiūrėjome net du trumpametražius filmus. Filmas „Vanduo, vėjas, dulkės, duona“ (rež. Mahdi Zamanpour Kiasari) nukėlė į Irano dykumos oazę, kurioje gyvena 11-metis Abolfazlas. Jis – vienas iš 40 tūkst. Irano vaikų, neturinčių gimimo liudijimo ir dėl to negalinčių lankyti mokyklos. Filme „Daugiau nei atsimenu“ (rež. Amy Bench) papasakota keturiolikmetės Mugeni istorija – vieną dieną jos šeimą iš lovos pakelia sprogimo garsai.

Nepatogus kinas šiemet rodo daugiau nei 50 įvairių filmų. Visus juos galite pažiūrėti Visagino viešojoje bibliotekoje. Ateikite, atsineškite savo ausinuką ir pasinerkite į nuostabią dokumentiką.