Olgos Šalaginovos atliekamų populiarių dainų koncertas „Laimės daug nebūna...“

2021 07 02

2021 m. liepos 2 d. prie Visagino viešosios bibliotekos Meno galerijos vyko šiltas, džiugiai nuteikęs žiūrovus, Olgos Šalaginovos atliekamų populiarių dainų koncertas „Laimės daug nebūna...“

Dainininkės kelias muzikoje ilgas ir įvairus: 22 metus „Sedulinos“ mokykloje mokė muzikos vaikus, kurie respublikiniuose konkursuose skynė laurus. 12 metų dirbo tuometinėje Č. Sasnausko muzikos mokykloje fortepijono mokytoja. Visaginiečiai atlikėją puikiai pažįsta, lankydamiesi parodų atidarymuose ir įvairiuose koncertuose mieste.

Koncerto metu skambėjo gerai pažįstamos dainos, kurioms pritarė ir žiūrovai. Trumpose pauzėse tarp dainų nuskambėjo poezija. Bibliotekos savanorė Nijolė Kliučinskienė skaitė M. Lermontovo ir M. Cvetajevos eiles.