Renginys

Popietė „Taip ateina vasara…“

2022 06 01


Kas šviesių šviesiausia?
– Tai vaikystės saulė!
Kas skambių skambiausia?
– Tai vaikų daina.
Kas plačių plačiausia?
– Tai vaikų pasaulis.
O gražių gražiausia?
– Vaiko šypsena.

L. B. Švalkus

Vasara prasideda gražia švente – Tarptautinė vaikų gynimo diena. Šią dieną Visagino viešosios bibliotekos filiale lankėsi Verdenės gimnazijos „4b“ klasės mokiniai su mokytoja Jūrate Šoliūnaite Pavilioniene. Bibliotekininkė Natalija priminė, kad su vasaros pradžia startuoja magiškasis skaitymo iššūkis „Vasara su knyga“ ir pakvietė vaikus aktyviai jame dalyvauti. Tai jau septintą kartą organizuojama akcija, kurios metu visi norintieji kviečiami įvykdyti penkias skaitymo skatinimo užduotis ir laimėti prizus. Bibliotekoje paruošta rekomenduojamų knygų lentyna, skirta dalyviams palengvinti akcijos užduočių atlikimą.

Aikštelėje prie bibliotekos vaikai piešė kreidelėmis savo spalvotas svajones, kūrė eiles, rašė nuoširdžius palinkėjimus sau ir praeiviams. Asfaltas buvo nuklotas įvairiausiais, gražiausiais vaikų piešiniais, kuriuos galima apibendrinti gražiu pavadinimu „Gerų linkėjimų kelias“ (žr. nuotraukas).

Linkime, kad kiekviena vasaros diena būtu linksma ir nepakartojama, kupina gražių emocijų, smagių nuotykių, atradimų ir aišku – įdomių knygų.