Projekto „Blagolepije“ renginys Visagino viešojoje bibliotekoje

2021 09 17

2021 m. rugsėjo 17 d. Visagino viešosios bibliotekos Meno galerijoje vyko menininkų klubo „Paletė“ paveikslų parodos ir Josifo Zateišvili knygų pristatymai.

Renginio pradžioje klasikinių šokių studijos VKMA ugdytinės (vad. Tatjana Ježova) vaizdingai pristatė žiūrovams klubo „Paletė“ menininkų darbus. Kiekvienas paveikslas buvo pristatytas atskira baleto miniatiūra – per baleto šokį paveikslai prabilo žiūrovams fantazijos ir grožio kalba. Toks reginys paliko gilų ir neužmirštamą įspūdį renginio svečiams ir šokėjų tėvams.

Antroje renginio dalyje vyko Visagino stačiatikių cerkvės šventiko Tėvo Josifo Zateišvilio knygų „Plonosios žvakės. Tęsinys“ ir „Aš turiu malonę. Čechovas apie bažnyčios žmones“ pristatymas. Renginio metu knygų autorius pristatė abi savo knygas. Vakarą vainikavo Julijos Dziuba gražiai atlikta daina „Baladė apie tris sūnus“.

Dėkojame renginio organizatoriams ir svečiams už išskirtinį renginį bei didelį dvasinį užtaisą, kurį atrandame sąlytyje su tikru grožiu ir jį įprasminančiu darbu.