Renginys

Projekto „Saugesnis internetas“ baigiamoji konferencija

2022 03 10


2022 m. kovo 16 dieną vyks projekto „Saugesnis internetas“ baigiamoji konferencija.

▶ Renginio metu Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos „Skaitmeninės švietimo transformacijos („EdTech“)“ projekto vadovė Justina Kugytė pristatys nacionaliniu mastu pradedamą vykdyti skaitmeninės transformacijos projektą „EdTech“, kuriuo siekiama didinti švietimo sistemos efektyvumą.

▶ Nacionalinės švietimo agentūros projekto „Saugesnis internetas“ vadovė Salomėja Bitlieriūtė apžvelgs projekto vykdytojų ir partnerių veiklas.

▶ Savo pranešime „Istorija ir paveldas informaciniuose karuose“ prof. dr. Rimvydas Laužikas, Vilniaus universiteto Komunikacijos fakulteto dekanas, papasakos, kas yra informacinis karas, kaip tokio karo atakos inicijuojamos ir vykdomos.

▶ Vilniaus universiteto Komunikacijos fakulteto doc. dr. Vincas Grigas, savo pranešime „Lietuvos mokytojai kaip interneto vartų saugotojai, kaip jiems sekasi?“, aptars mokytojų, dalyvavusių projekto „Saugesnis internetas“ veiklose, kiekybinio nuomonės tyrimo rezultatus.

▶ Vilniaus Gerosios Vilties progimnazijos mokytoja Ilona Jucienė pristatys veiklas, susijusias su saugesniu internetu, kurias vykdo savo mokykloje.

Norinčiuosius dalyvauti renginyje maloniai kviečiame registruotis iki 2022 m. kovo 15 d. 15 val.

Anketos prieiga internete:
https://forms.office.com/r/uy2WRGkB9N