Rytmetis „Kviečia vasara ir knyga“

2022 06 01

2022 m. birželio 1 dieną Viešosios bibliotekos Vaikų literatūros sektoriuje susirinko „Verdenės“ gimnazijos 2B klasės mokiniai (mokytoja A. Kurpienė). Pradinukus sveikinome su Tarptautine vaikų gynimo diena ir pirmąja vasaros diena. Vaikai džiaugėsi, kad atkeliavo vasarėlė, kad galės linksmai atostogauti ir pramogauti.

Mokiniai deklamavo nuotaikingus eilėraščius „Vasaros vardai“, „Prie upelio“, „Varlytės“, „Gegutė“, „Pievoje“. Vaikai atsakinėjo į klausimus, vardijo paukščius, kurie gyvena pievose ir miškuose. Mokytoja pasakojo apie gandrą ir gegutę, kuo jie naudingi, kuo skiriasi nuo kitų paukščių.

Antrokai sprendė devyniolikos klausimų kryžiažodį apie vasarą. Pradinukai susikaupę piešė „Laišką vasarai“, o vėliau kiekvienas pristatė savo piešinį.

Renginio pabaigoje mažuosius bibliotekos draugus pakvietėme aktyviai dalyvauti akcijoje „Vasara su knyga“ ir paskatinome skaityti.